TAŞPINAR KOZMETİK HAKKINDA


TAŞPINAR KOZMETİK; Konya merkezli kurulmuş bir şirkettir.
2005 yılından beri  AR-GE çalışmaları devam eden cilt bakım jelinin,2011 yılında formülasyon çalışmaları tamamlanarak;  OZOXLIVE markası ile patent ve tescil işlemleri alınmış olup kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur.
 Ozoxlive profesyonel cilt bakım jeli,güçlü ve doğal etkileri sayesinde;birçok  Kozmetik, Sağlık, Tıp ve Doğal ürünlerle ilgilenen Uzman kişiler tarafından kısa sürede benimsenmiştir.


 ARGE Çalışmaları hala  devam eden şirketimizin,  kullanıcılarımıza armağanı olan OZOXLIVE  ailesine yeni bitkisel doğal ürünler geliştirme çalışmaları devam etmektedir.NİÇİN Mİ? TABİ Kİ
 GENÇLİĞİN SIRRI OZOXLIVE İLE DAHA SAĞLIKLI BİR CİLT YAŞINA KAVUŞMANIZ İÇİN.......
 HER ŞEY İNSANLIK İÇİN........ 
 Ozoxlive Profesyonel Cilt Bakım Jeli; Taşpınar Kozmetik Kurucu Yönetim Kurulu Üyelerinden Uzman Doktor Alişan Taşpınar direktörlüğünde Taşpınar Kozmetik kimyager ekibi ve tamamlayıcı tıp uzmanı doktorlar ile birlikte AR-GE çalışmaları yapılarak Taşpınar Kozmetik tarafından 2011 yılında çok özel ve etkin bir formül ile cilt bakımında yeni nesil ürün olarak kullanıcılarımızın kullanımına sunulmuştur.
AR-GE direktörü ve kurucu yönetim kurulu üyesi olan Uzman Doktor Alişan Taşpınar aynı zamanda Türkiye’ye ‘Medikal Ozon Tedavisi’ni kazandıran ilk hekimlerden dir ve bu konuda öncüdür.
Kurumsal
Firma Resmi Adı: TAŞPINAR KOZMETİK BİTKİSEL ÜRÜNLER EĞİTİM SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Vergi No: 8300391913
Vergi Dairesi: Meram
Mersis Numarası: 0830039191300030
Adres Bilgilerimiz:
Ferhuniye mh. Parsana cd. Mediko İş Merkezi No:20/13 Selçuklu/KONYA
Telefon ve Fax:
Telefon :0 332 233 53 03  Fax : 0332 233 54 03( Sadece Fax Hattıdır )